Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1924
Stary 24.08.2023, 20:47
Tego bełkotu nie ma nawet co komentować.

Zniszczyli Wisłę, zmarnowali ostatnie lata i jeszcze są urażeni.

Wisła od czasów obalenia Cupiała to stan umysłu.

SKWK też miało podobną narrację.

Przykład Wisły i fałszywego odnowienia najlepiej pokazuje, że bez silnej presji zewnętrznej to nie mogło się udać i nie udało się w rzeczywistości.

Jeszcze tylko brakuje, aby ktoś wzorem legendy SKWK Patryka wysyłał na Cracovię.

Przyszliście w zasadzie na gotowe, bo inni zrobili te najważniejsze rzeczy (Leśnodorski, Jadczak, Obidziński, władze ligi).

Mieliście autostradę do odbudowy Wisły.

Już na samym początku 2019 r. Jarek Królewicz nie wychodził z mediów, obiecywał inwestorów.

Dzisiaj, powinni być jedno pytanie.

Co jest waszym celem?

Ostateczny upadek Wisły po tych wszystkich zatrudnionych legendach, wujkach, braciach, wnuczkach, itp.?

Oddać Wisły nie zamierzacie jak doskonale wiadomo.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 24.08.2023 o godz. 21:10.
Odpowiedz cytując