sandomingo napisał(a):

To chyba jedna z ostatnich już szans, żeby dobrze zarobić na Wiśle u buka.
3,5 na Arkę to promocja, patrząc na to, co dzieje się u nas.
Ekipa totalnie rozbita, każdy idzie swoją drogą.
Czerwona kartka Sapały pokazała, że piłkarze maja cel do osiągnięcia i będą go realizować do skutku.
|
Dokładnie. Na poprzednich dwóch spotkaniach udało mi się zarobić niezłe pieniądze, teraz też wchodzę w przegraną Wisły.
Jestem na 99% pewny, że oni grają na zwolnienie Sobolewskiego.