Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 24.08.2023, 12:32
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
To chyba jedna z ostatnich już szans, żeby dobrze zarobić na Wiśle u buka.
3,5 na Arkę to promocja, patrząc na to, co dzieje się u nas.
Ekipa totalnie rozbita, każdy idzie swoją drogą.
Czerwona kartka Sapały pokazała, że piłkarze maja cel do osiągnięcia i będą go realizować do skutku.
Dokładnie. Na poprzednich dwóch spotkaniach udało mi się zarobić niezłe pieniądze, teraz też wchodzę w przegraną Wisły.
Jestem na 99% pewny, że oni grają na zwolnienie Sobolewskiego.
Odpowiedz cytując