Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 24.08.2023, 11:57
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym zeby tabela nie powodowała po kolejnej kolejce palpitacji, tylko tyle i aż tyle.

I żeby nie szukać alibi na utrzymanie sztabu po golu samobójczym dupą w 97 minucie.

W zasadzie oba te zdarzenia są równie mało prawdopodobne.
spokojnie, jestesmy bezpieczni, w najgorszym razie wyprzedzi nas tylko Nieciecza i bedziemy mieć spory 1 punktowy zapas nad strefa spadkowa
Odpowiedz cytując