Karherop napisał(a):

Chciałbym zeby tabela nie powodowała po kolejnej kolejce palpitacji, tylko tyle i aż tyle.
I żeby nie szukać alibi na utrzymanie sztabu po golu samobójczym dupą w 97 minucie.
W zasadzie oba te zdarzenia są równie mało prawdopodobne.
|
spokojnie, jestesmy bezpieczni, w najgorszym razie wyprzedzi nas tylko Nieciecza i bedziemy mieć spory 1 punktowy zapas nad strefa spadkowa