Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2090
Stary 24.08.2023, 10:05
Nie widzę żadnej anomalii w tym czy w skaldzie będą sami Polacy czy sami Hiszpanie.
Na koniec i tak sprowadza się to do jednego, czy dany projekt wypali, czy dana grupa ma motywację do gry, odda serce na boisku.
Ruch awansował z Polakami, większość drużyn gra prawie samymi Polakami w I lidze i nas goli.
Gdybyśmy naszych Hiszpanów wymieniło na Polaków to byłoby to samo z wynikami.

U nas są inne problemy niż ilość obcokrajowców w składzie.

Przerabialiśmy w klubie już wszystko, od polskich trenerów żółtodziobów, przez wuefistow po selekcjonera czy zdolnych z zagranicy, od stawiania na młode polskie wilki, po budowę na bardziej doświadczonych czy zagranicznych graczach.

Jeszcze nigdy przez te 5 lat nie było dobrze.
Wnioski można z tego łatwo wyciągnac.

Regres jest widoczny niemal u każdego, pytanie dlaczego i jak to poprawić. Brak profesjonalizmu w zarządców boje po oczach, cyrkowa atmosfera w klubie i wokół klubu też. Jak się to zmieni to będą wyniki, a wtedy to już będzie bez znaczenia czy z samymi Polakami czy Hiszpanami w skladzie.

Projekt z Kiko był ostatnią deską ratunku i możliwością pooszukiwania się przez Jara. To było takie okłamywanie się że wszyscy nie dało rady bo to cioty, Jaro dobry i teraz z Kiko to ruszy bo to był jedyny element profesjonalizmu którego w klubie brakowało.

I w gruncie rzeczy Kiko jest taka nadzieja, jest czy też był, z jednego prostego powodu... Póki co to jedyny gościu który umie jakieś sensowne transfery zrobić. Wcześniejsi nie umieli więc już na starcie był cyrk.
Aczkolwiek to okienko wygląda bardziej jak wpychanie szrotu do klubu i zarabianie na prowizjach
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując