oky napisał(a):

|
Pytanie jest bardziej czy on ma skąd pożyczyć. Tak jak wcześniej ktoś napisał Synerise ma przychody około 20 mln a ciągle notuje straty więc skąd kasa? Czy Synerise płaci za reklamę na koszulkach? Czy to przywilej właściciela aby swoją spółkę reklamować w zamian za pożyczkę? Za chwile może okazać się że znowu potrzeba zastrzyku kasy od kibiców.
|
No, podobno sam Sobolewski będzie chodził z puszką co łaska....do tego pamiętajcie na meczach ma być minimum 15 tysięcy kibiców żeby kasa się zgadzała Królewskiemu.