Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1896
Stary 23.08.2023, 19:40
oky napisał(a):Wyświetl post
Pytanie jest bardziej czy on ma skąd pożyczyć. Tak jak wcześniej ktoś napisał Synerise ma przychody około 20 mln a ciągle notuje straty więc skąd kasa? Czy Synerise płaci za reklamę na koszulkach? Czy to przywilej właściciela aby swoją spółkę reklamować w zamian za pożyczkę? Za chwile może okazać się że znowu potrzeba zastrzyku kasy od kibiców.
No, podobno sam Sobolewski będzie chodził z puszką co łaska....do tego pamiętajcie na meczach ma być minimum 15 tysięcy kibiców żeby kasa się zgadzała Królewskiemu.
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując