stary dziad napisał(a):

Wg ciebie oczywiście nic się nie stało.
A Jadczak, tak po prostu, bez żadnego celu przeprowadził taką a nie inną narracje.
I na pewno nie było jego celem podważenie reputacji Lechii.
I na pewno jej to nie zaszkodzi.
Tylko po co ta Dulkiewicz zaczęła dymić?
Z drugiej strony...
Może Jadczak chce odkupić swe winy wobec Wisły?
Utrącenie Lechii, jako rywala naszego klubu do awansu(haha), nie jest złą rzeczą
|
Taka rola dziennikarzy, zwłaszcza śledczych. Nie wiem skąd przeświadczenie, że musi to być na czyjeś zlecenie. To nie Sakiewicz.
A Dulkiewicz zrobiła dokładnie to co powinna - bez afer, odcięła się, ale przekaże sprawę do zbadania. Gdzie tu dymienie?
To ja bardzo chętnie posłucham teraz jakie winy ma w stosunku do nas odkupić Jadczak?