Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1894
Stary 23.08.2023, 19:16
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Wg ciebie oczywiście nic się nie stało.
A Jadczak, tak po prostu, bez żadnego celu przeprowadził taką a nie inną narracje.
I na pewno nie było jego celem podważenie reputacji Lechii.
I na pewno jej to nie zaszkodzi.

Tylko po co ta Dulkiewicz zaczęła dymić?

Z drugiej strony...
Może Jadczak chce odkupić swe winy wobec Wisły?
Utrącenie Lechii, jako rywala naszego klubu do awansu(haha), nie jest złą rzeczą
Taka rola dziennikarzy, zwłaszcza śledczych. Nie wiem skąd przeświadczenie, że musi to być na czyjeś zlecenie. To nie Sakiewicz.

A Dulkiewicz zrobiła dokładnie to co powinna - bez afer, odcięła się, ale przekaże sprawę do zbadania. Gdzie tu dymienie?

To ja bardzo chętnie posłucham teraz jakie winy ma w stosunku do nas odkupić Jadczak?
Odpowiedz cytując