|
Ja bym bardziej obserwował różnicę między nami a 1 miejscem. Zwłaszcza, że w związku z 19 drużynami będzie 38 kolejek (36 meczów).
Co więcej, po 4 kolejkach tylko jedna drużyna nie straciła punktu - LKS Jawiszowice, ale mają mecz zaległy z powodu złego stanu boiska w Jawiszowicach.
|