|
Wszystko jest kwestią perspektywy.
"Nam" śmierdziały rosyjskie pieniądze z gazu i ropy.
Ale np. Francuzom, Anglikom nie śmierdzą pieniądze szejków arabskich, których państwa strzelają do matek i dzieci dobijających na łodziach do wybrzeży ich kraju. A mężczyzną każą gwałcić losowo wybrane kobiety, albo kulka w łeb.
Pieniądze z tych krajów są czyste i spoko.
|