Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2072
Stary 23.08.2023, 10:15
Ja rozumiem, że stawiamy na hiszpanów i zajebiście. Ale 80% składu z nich, dyrektor sportowy i trener to już gruba przesada i w chyuj nie zdrowe.


Moim zdaniem to kwestia czasu jak Sobol poleci, wrzucą to na łeb Kiko żeby się bujał z tym co sprowadził i robił dwa etaty tymczasowo albo będzie wynalazek na szybko żeby to naprawiać.


Na sensownego i DOBREGO trenera z całym swoim sztabem i niezależnością nas nie stać.
Będzie byle jako i byle się dotoczyć do baraży. Taka nasza rzeczywistość.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując