|
Miarodajne dane masz nawet z 1 sezonu, wszakże jeszcze w sezonie 21/22 (wtedy gdy z IV ligi awansowała Wieczysta) 4 liga to była grupa wschodnia i zachodnia. Po połączeniu grup to już są dużo trudniejsze rozgrywki.
Chcac myśleć o awansie można sobie pozwolić na stratę punktów w max 6-7 spotkaniach w przeciągu całego sezonu. My już jedna stratę zanotowaliśmy.
|