|
Myśliwiec zrobił ze Stalą awans, Szwarga asystował Papszunowi i ten go później rekomendował, Szulczek zrobił świetną robotę w Wigrach zanim trafił do Warty. Prosiłbym o porównanie tego z trenerskimi osiągnięciami Piszczka zanim ktoś napiszę, że trzeba stawiać na młodych, bo przynosi to efekty.
Żeby była jasność być może Piszczek będzie dobrym trenerem.Tylko najpierw niech coś osiągnie choćby na szczeblu II/III ligi żeby taką tezę moc wysunąć.
|