Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2054
Stary 22.08.2023, 17:59
Piszczek? Jestem na tak, tak, tak, tak hehe No to by się idealnie wpisywało w cyrk, który dzieje się w klubie od kilku lat.

Może, może akurat by to wypaliło ale raczej wpisuje się dokładnie w te standardy, które mamy, tzn gościu zagadka, pierwsza czy prawie pierwsza praca w trenerce w Wiśle, od razu rzucony na głęboką wodę i niech zrobi cuda.
Do tego prawie jak z rodziny, prawie jak legenda Wisły, wiele w życiu widział, zna kogo potrzeba (szczególnie Kubę), więc na pewno byłby idealnym trenerem.

Kolejną zaletą to obiektywizm i na pewno by się po jajkach nie lizak z JK i JB bo przecież .. nie no gdzie, na pewno nie wszedłby w to kółeczko wzajemnej adoracji, nie wierzę w to hehe

Czas Sobola powoli się kończy i w sumie nie wiem czy to dobrze, czy raczej trzeba się nastawić na kolejną, jeszcze większą odsłonę cyrku
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując