Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2030
Stary 22.08.2023, 10:49
A ja myślę, że Piszczek to dobra opcja, jeśli chcemy sobie "wychować" trenera na lata. Ten sezon i tak w kwestii awansu pogrzebany, więc...
Jakoś inni potrafią stawiać na młodych Szwarga...gdzieś ten Myśliwiec i Szulczek też kiedyś zbudowali doświadczenie.

No ale Wam trzeba trenera z nazwiskiem! To trwajcie z Sobolem
Odpowiedz cytując