|
A ja myślę, że Piszczek to dobra opcja, jeśli chcemy sobie "wychować" trenera na lata. Ten sezon i tak w kwestii awansu pogrzebany, więc...
Jakoś inni potrafią stawiać na młodych Szwarga...gdzieś ten Myśliwiec i Szulczek też kiedyś zbudowali doświadczenie.
No ale Wam trzeba trenera z nazwiskiem! To trwajcie z Sobolem
|