Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2026
Stary 22.08.2023, 10:06
Watts napisał(a):Wyświetl post
twoje żale to lustrzane odbicie bredni koalika
To nie są żadne brednie tylko świadoma polityka tego typa aby siać zamęt i destrukcję.

Ten z KAŁU ZYci ulepiony gostek działa tu z pełną premedytacją.

To że podaje prawdziwe "2" i do tego doda kolejne prawdziwe "2" to wynik ZAWSZE wychodzi mu na fałszywe "5".

Fałsz tej "5" jest wynikiem zakłamanej troski, przebranej w szaty "jedynego sprawiedliwego".

To że niektórzy biorą go na poważnie świadczy o jakiejś jego skuteczności a także niekiedy wręcz o zaślepieniu (jako przykład, stwierdzenie jednego z forumowiczów że dopóki j...e PiS to mu to nie przeszkadza)

Podsumowwując, to że nasza Wisła ma problemy, a nawet cholerne problemy, za które obecnie rządzący ponoszą pełną odpowiedzialność, nie znaczy że nie należy reagować jak ktoś piszący zawsze nazwę "corupcjovia" przez duże "C" sukcesywnie dolewa benzyny do naszego pożaru.

He he.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując