Watts napisał(a):

|
twoje żale to lustrzane odbicie bredni koalika
|
To nie są żadne brednie tylko świadoma polityka tego typa aby siać zamęt i destrukcję.
Ten z KAŁU ZYci ulepiony gostek działa tu z pełną premedytacją.
To że podaje prawdziwe "2" i do tego doda kolejne prawdziwe "2" to wynik ZAWSZE wychodzi mu na fałszywe "5".
Fałsz tej "5" jest wynikiem zakłamanej troski, przebranej w szaty "jedynego sprawiedliwego".
To że niektórzy biorą go na poważnie świadczy o jakiejś jego skuteczności a także niekiedy wręcz o zaślepieniu (jako przykład, stwierdzenie jednego z forumowiczów że dopóki j...e PiS to mu to nie przeszkadza)
Podsumowwując, to że nasza Wisła ma problemy, a nawet cholerne problemy, za które obecnie rządzący ponoszą pełną odpowiedzialność, nie znaczy że nie należy reagować jak ktoś piszący zawsze nazwę "corupcjovia" przez duże "C" sukcesywnie dolewa benzyny do naszego pożaru.
He he.