Watts napisał(a):

|
lustrzane odbicie schizoidalnych bzdurek koalika, nie ma żadnego polskiego układu, jest globalizm - w ostatnich latach agentura podrzucała głównie szrot zagraniczny, bo był tańszy. skąd wytrzasnąłeś te analogie? nikt nie chce opierać składu na Gogole, porównywanie Młyńskiego do piłkarza sprzed 12 lat i w ogóle porównań do kompletnie innej sytuacji sportowej i finansowej szkoda komentować
|
Chcesz powiedzieć, że polscy managerowie, trenerzy i słabi zawodnicy nie mają żadnego własnego interesu? Że nie boją się bezrobocia? Że poradziliby sobie gdziekolwiek poza Polską? Że nie lękają się uczciwej konkurencji? Że nic nie robią ku temu, aby zachować swoje wpływy i pracę?
Przykłady, które podałem, pokazują jak niektórzy manipulują historią i jak słabo wyglądają w większości dzisiejsi polscy piłkarze na tle umiejętnie dobranych obcokrajowców. Którą drogą ma iść Wisła: otwarcia na polski rynek i polskie produkty oraz szrot jak Łasicki czy Młyński, czy jednak w stronę hiszpańską, dającą takich zawodników jak Carlitos, Imaz, Lionch, Fran Valez, Ivan Gonzalez, Mula, Junca, Fernandez, Villar, nawet Goku?