Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2024
Stary 22.08.2023, 09:17
Watts napisał(a):Wyświetl post
lustrzane odbicie schizoidalnych bzdurek koalika, nie ma żadnego polskiego układu, jest globalizm - w ostatnich latach agentura podrzucała głównie szrot zagraniczny, bo był tańszy. skąd wytrzasnąłeś te analogie? nikt nie chce opierać składu na Gogole, porównywanie Młyńskiego do piłkarza sprzed 12 lat i w ogóle porównań do kompletnie innej sytuacji sportowej i finansowej szkoda komentować
Chcesz powiedzieć, że polscy managerowie, trenerzy i słabi zawodnicy nie mają żadnego własnego interesu? Że nie boją się bezrobocia? Że poradziliby sobie gdziekolwiek poza Polską? Że nie lękają się uczciwej konkurencji? Że nic nie robią ku temu, aby zachować swoje wpływy i pracę?

Przykłady, które podałem, pokazują jak niektórzy manipulują historią i jak słabo wyglądają w większości dzisiejsi polscy piłkarze na tle umiejętnie dobranych obcokrajowców. Którą drogą ma iść Wisła: otwarcia na polski rynek i polskie produkty oraz szrot jak Łasicki czy Młyński, czy jednak w stronę hiszpańską, dającą takich zawodników jak Carlitos, Imaz, Lionch, Fran Valez, Ivan Gonzalez, Mula, Junca, Fernandez, Villar, nawet Goku?
Ostatnio edytowane przez Markus : 22.08.2023 o godz. 09:22.
Odpowiedz cytując