|
No ja się nie zgadzam, że jeszcze nie ten czas. Może 1, może 3 mecze i poleci Sobol. Jeśli trybuny będą ....ić, internety będa płonąć, to Jaro już się obsra. Bo sytuacja robi się dramatyczna.
Tylko nie wystarczy dramatyczna, musi być taka, ze już będzie awans przegrany w 6-8 kolejce, że już będzie taka strata, ze Jarkowi przez myśl przejdzie takie "łorety, no tych 15 pkt t może rzeczywiście już nie odrobimy".
Zauważ, że narracja już się zmieniła, po 5 kolejkach hahaha
Na początku była wygrana, wmawianie, że jest zajebiście i już szkoda słuchać płaczków w internetach, na pewno sztab do końca roku będzie pracował, walczymy o awans. Teraz już powoli zamykają mordę bo wynikó nie ma, gry nie ma, strata rośnie więc Sobol przetasował składem jak dobry karciarz, a Jaro mówi, że na spokojnie będzie analizował sytuację. Także gacie już obsrane i czekają na zmianę
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 21.08.2023 o godz. 13:52.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|