Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92823
Stary 21.08.2023, 13:16
Przecież Jaro i Radek żyją w takiej bańce, że jeśli

a) przegramy po świetnej grze gdzie będziemy mieli ze 100 niebezpiecznych ataków, to powiedzą, że mimo porażki mecz był pod kontrolą, 4 bramka ustawiła mecz ale zgodnie z tym co mówili, widać już zalążki dobrej gry i ze ta maszyna ruszyła

b) wygramy 1:0, nie oddając celnego strzału, po samobójczej bramce z połowy boiska, to powiedzą, ze takie mecze się zdarzają ale najwazniejsze że umiemy je wygrywać i to świadczy, ze drużyna jest silna.

To jest taki poziom odklejelnia, że dopóki ktoś nie wymusi zmian z zewnątrz, to tych zmian nie będzie. Chyba, ze już im psychika sama z siebie siądzie i się odechce, nie że honorowo, tylko z bezsilności i wstydu.

Stąd podejrzewam, że ostatnio tutaj złe opinie o Socios, po to żeby wlasnie oni ratowali sytuację i te naciski na Jarusia robili publicznie i konkretnie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując