|
Przede wszystkim Sobolewski to raczej kandydat na trenera. Próbował w dwóch miejscach - ale efekt ten sam.
Gdyby nie to, że był wybitnym ligowcem i byłym reprezentantem kraju - nikt nie traktował by go w tej roli poważnie.
Podobnie Zając - gdzie nie poszedł tam się ośmieszył. Sprawdził się tylko jako podnóżek Nawałki.
I ten duet prowadzi Wisłę.
Flip i Flap.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|