|
System gdzie nawet 6 ekipa w tabeli gra baraze powoduje też to że jakby się zawaliło nawet poł sezonu to i tak można się wygrzebać. Taka iluzja ciągłego grania o coś.
Ale żeby nie było, Wisła przez baraż nie awansuje, chyba że nagle jakiś Myśliwiec czy inny magik zbuduje u nich głowę i ogarnie taktycznie.
|