Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 21.08.2023, 07:47
System gdzie nawet 6 ekipa w tabeli gra baraze powoduje też to że jakby się zawaliło nawet poł sezonu to i tak można się wygrzebać. Taka iluzja ciągłego grania o coś.

Ale żeby nie było, Wisła przez baraż nie awansuje, chyba że nagle jakiś Myśliwiec czy inny magik zbuduje u nich głowę i ogarnie taktycznie.
Odpowiedz cytując