Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

niech ktoś (moze Lucjusz) przesledzi kto z forumowiczów za późnego Stolarczyka pisał że wszystko co dobre wtedy to była tak naprawde zasługa Sobola
|
Obaj są bezsprzecznie najgorszymi trenerami Wisły w ostatnim dziesięcioleciu. Nawet Tadek Pawłowski przy nich to Mourinho. Aż nie wiadomo który gorszy. Czy Sobol czy Stolar. Tamten łysy parodysta za w....... ze slaskiem i 0-7 z Legia wieczna hańba. W jagielloni szybko pogonili amatora z wnioskiem ze gorszego trenera to jeszcze nie mieli. Pasiloby im podesłać naszego Radzia. On by im szybciutko udowodnił nie ma rzeczy niemożliwych i takich, których się zepsuć w zespole nie da.