Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 20.08.2023, 16:36
Możemy wygrać teraz 3 razy pod rząd. To jeszcze gorzej dla nas. I w końcu na pewno jakiś mecz wygramy. Może nawet po świetnej grze. Wydaje mi się, że własnie na to liczył Królewski, że tak jak małpie uda się trafić odpowiedź na teście kilkukrotnego wyboru, tak Sobol wygra z Wisłą jakiś mecz i zamknie się na chwilę mordę cwaniakom z internetów.

Na złość Jarkowi, cały czas jest lipa więc sytuacja się zaognia.
Dla Wisły to lepiej, bo im gorzej, tym prędzej trzeba wyymyślić jakieś wyjście z tej sytuacji, zamiast przypudrowywać patologię. A dopóki Jaro nie pójdzie na terapię, nie pomoże mu psycholog w walce z samym sobą, dopóty będzie chujowo. Także najpierw terapia, mniej internetu, wtedy hard reset i zaczynamy od zera, z nadzieją, że może jak się na serio coś zacznie robić, to za sezon lub dwa zbierze się tego owoce.

Póki co, jak widać, wpisami na tt i .......eniem na konferencjach czy jakichś brifingach, gadaniem wyuczonych hasełek, że wszyscy wyśmienicie pracują (Wuja, niech cię gęś kopnie za podrzucenie im tego hasełka) awansować się nie da.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując