Wyświetl pojedynczy post
bocian23
Senior Member
 
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1855
Stary 20.08.2023, 16:06
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Jestem przeciwnikiem wszelakiego bojkotowania ukochanej drużyny, ale swoisty bojkot już się de facto dzieje. Liczba widzów na Odrze pokazuje, ilu kibiców ma juz "k*rwa dość".

Tu nie trzeba żadnych nawoływań ze strony ultrasów, czy kogo tam jeszcze. To się po prostu dzieje.
Zwróć jeszcze uwagę na to jak klub manipuluje liczbami podając liczbę sprzedanych biletów a nie realną liczbę osób na trybunach
Odpowiedz cytując