Pulpet napisał(a):

Jestem przeciwnikiem wszelakiego bojkotowania ukochanej drużyny, ale swoisty bojkot już się de facto dzieje. Liczba widzów na Odrze pokazuje, ilu kibiców ma juz "k*rwa dość".
Tu nie trzeba żadnych nawoływań ze strony ultrasów, czy kogo tam jeszcze. To się po prostu dzieje.
|
Zwróć jeszcze uwagę na to jak klub manipuluje liczbami podając liczbę sprzedanych biletów a nie realną liczbę osób na trybunach