Jaroo1 napisał(a):

Poza tym, Sobol jest tu po części ofiarą. I tu znowu odniosę się do polityki. Wyobraża sobie ktoś państwo, gdzie rządzi jedna partia, nie ma żadnej opozycji, nie ma trójpodziału władzy, to co powie partia jest słuszne, nikt tego nie weryfikuje, partia jest sama dla siebie prezydentem, sądem itd?
|
Nie trzeba sobie wyobrażać - w takim państwie żyjemy
Sorry za off - z całą resztą wypowiedzi się zgadzam
