Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1928
Stary 20.08.2023, 11:04
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Tak, tylko że ci Hiszpanie "bawiąc" sie tą piłką 90 minut hooja ugrali w tym sezonie. W tym problem. W zeszłej rundzie był "samograj" na słabe i srednie zespoły. Bo faworyci po nas sie przebiegli (dla przypomnienia). W tej rundzie nawet średniacy z nami jadą. I samo danie piłki tym Hiszpanom własnie nie działa.

Trzeba żeganac Sobola i tyle.

Btw
Inne zespoły dokupia sobie MAX 3-4 Hiszpanów do ofensywy i graja. Hiszpanie atak, reszta obrona, jakoś leci. My jak zwykle po całości - nawet bramkarz z Hiszpanii. Koorwa - nawet nie ma kto walczyc w srodku pola - ale są "technicy" co do pustaka nie trafiaja. Tutaj MUSI byc trener co to weźmie za RYJ - bo sami z siebie ci "wirtuozi" III ligowych boisk hiszpańkich awansu nam nie zrobia. Pora to zrozumieć. Nie przypadkiem trafili do nas.
Co to znów za wymysł, że Hiszpanie nie potrafią bronić, ani że nie można brać dobrych piłkarzy defensywnych i stamtąd? Junca źle bronił zanim dotknął go długi dotyk Sobolewskiego? Igbekeme był słaby w destrukcji? Tachi nie potrafił odbierać piłek grając na nie swojej pozycji? Astiz niegdyś nie był w Legii najlepszym stoperem?

Porównajmy sobie ich do takiego Wachowiaka, Plewki, czy Łasickiego.

Znów wprowadzacie nieistniejące zależności i budujecie na nich jakieś absurdalne teorie, szukające problemu nie tam, gdzie naprawdę jest.

Nie ma problemu nadmiernej ilości Hiszpanów. Jest problem gigantycznej słabości sztabu trenerskiego na czele z Sobolewskim, przy którym nawet top pierwszoligowych pomocników z zeszłego sezonu w osobie Goku gra jakby urodził się wczoraj.

Przypomnę że Wisła sprowadzała już polskich zawodników czy nawet podobno najbardziej utalentowanych polskich zawodników z beznadziejnym efektem na długo zanim dyrektorem został Kiko.
Odpowiedz cytując