Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 20.08.2023, 10:31
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Bo zmiana pierwszego niewiele pomoże. Przykłady Hyballi Guli czy Skowronka nie są dowodem na to że nie potrafimy wyszukać trenera tylko na to że potrzeba głębokich zmian. Ten klub gnije do spodu. To nie jest tak że tu coś nie funkcjonuje, tu trudno znaleźć działy który pracują dobrze. Jedni zarażają drugich byle jakością. Tylko reset może tu pomóc. Tylko taki reset z prawdziwego zdarzenia a nie ten polegający na pudrowaniu i malowaniu miejsc zarażonych gangreną,trondem.
Mimo wszystkich niepochlebnych rzeczy, które napisałem, to chyba nie czas i miejsce na reset (pod słowem reset rozumiem coś więcej niż po prostu wymianę trenera i sztabu), nie w takiej sytuacji. Sami doprowadziliśmy do tego, że mamy pętlę na szyi i za chwilę ktoś wykopie nam stołek spod nóg. Z jednej strony goni nas czas, bo być może kończą się pieniądze. Z drugiej presje na awans wywierają kibice, z których wielu nie wyobraża sobie, że zaszyjemy się w 1 lidze na kilka lat i spokojnie zbudujemy coś od podstaw (nawet, jeśli byłyby na to środki). Banasik w ostatnim wywiadzie powiedział coś takiego: "Mówiłem też, że niekoniecznie awans musi być w tym sezonie. Drużyna jest w budowie, jest nowy właściciel, w sztabie jest bardzo dużo zmian i chciałbym walczyć o Ekstraklasę, ale nie jest też tak, że musimy za wszelką cenę walczyć o awans teraz. Są zespoły jak Wisła Kraków czy Lechia Gdańsk, które chcą do Ekstraklasy jak najszybciej się dostać. Mamy perspektywę i plan dwu, trzyletni". Takie rzeczy przejdą być może w Tychach, w Krakowie... szczerze wątpię. Co jest również schedą po Cupiale. Jesteśmy rozpieszczeni i mamy zupełnie inne oczekiwania, niż kibice w wielu klubach.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 20.08.2023 o godz. 12:15.
Odpowiedz cytując