Aalcman napisał(a):

Serio uważacie, że w wyniku tarć/konfliktów wewnątrz klubu, nasi gracze:
- nie potrafią od roku nauczyć się bronić przy SFG
- nie mają przygotowanej taktyki na danego przeciwnika
- zaliczają regres umiejętności po przyjściu do naszego klubu
- kiedy tylko odchodzą, okazuje się, że jednak w piłkę grać potrafią...
Naprawdę uważacie, że samozadowolenie Sobola po przegranym awansie (żadnych błędów nie popełniłem), to wynik tego, co się dzieje w klubie?
Niezła odklejka.
|
Cóż, czego brak im w intelekcie nadrabiają kreatywnością.
Gracze którzy w tamtym sezonie byli gwiazdami pierwszej ligi jak Junca, Villar, Goku wyglądają jak dzieci we mgle. Ci którzy byli przyzwoici to teraz sabotażyści.
Najlepiej szukać spisków byle nie przyznać że trener i sztab sabotują zawodników, nie na odwrót. Zwłaszcza jeśli stawało się wcześniej na uszach broniąc tego nieudacznika.