wolfy napisał(a):

Obejrzyj sobie jak Sobolewski zareagował na w sumie niewinne pytanie Jawora. Koniec konferencji, żebyś nie musiał tego syfu oglądać.
Pycha, buta i nic sensownego do powiedzenia.
|
Niestety oglądałem. Dlatego mowie, że oprócz jego całkowitej niekompetencji dochodzi bezczelność. No, ale skoro po wpierd..lu od Puszczy wielki Pan trener nie przyszedł na konferencje a właściciel stanął za nim murem, to jemu wolno wszystko. Bo on legenda ! Pycha zawsze kroczy przed upadkiem.. a ten będzie spektakularny. W zasadzie już jest. Powinien być bojkot kibiców dopóki królewski nie wyjebie całego sztabu.