wiesniak842 napisał(a):

|
Nie wiem, co zmieni to, ze Socios dla przykladu oficjalnie powie to co wszyscy wiedza? Obajtek moze niech powie, glowny sponsor albo ludzie w trakcie meczu niech powiedza. Ich jest ponad 10k, a nie 2,5k. Nawet jakby mieli wszyscy oficjalnie powiedziec, co to i komu da jesli JK ma inne zdanie i jego bedzie sie trzymal?
|
Akurat Obajtek to raczej ma w dupie bo płaci za reklamę na koszulkach czy nazwę bazy w Myślenicach i z jego punktu widzenia wszystko się zgadza.Jak się kolejny raz s.......imy z ligi to się będzie zastanawiał czy mu reklama na drugoligowych boiskach jest potrzebna.
Przecież to ne chodzi o to żebyście Królewskiego mokrą szmatą po ryju wytrzaskali albo za rządzenie klubem się zabrali.Między w/w przykładami a kompletnym brakiem reakcji jest cały katalog działań które można podejmować.Myślę że macie błogosławieństwo kibiców i możecie sobie pozwolić na zdecydowanie więcej niż jeszcze kilka miesięcy temu