Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 19.08.2023, 13:11
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Też możliwe.

A może za kulisami toczą się jakieś rozgrywki w celu przejęcia/odzyskania władzy w klubie i w ich wyniku piłkarze sabotują grę jak to było po jajeczku za Hybali?
Po poniesionej klęsce JK, jako ten, który odpowiada za Sobola i jego trwanie będzie zmuszony do dymisji?

Sorry, że wprowadzam teorie spiskowe, ale jak inaczej zrozumieć sytuację, że wszyscy krytykują układ z Sobolem, tylko w klubie nikt tego zdaje się nie widzieć?

Mylicie się wszyscy na tym forum źle oceniając Sobola, skoro w klubie wszyscy uważają, że jest OK?
Czy to rozgrywki wewnątrz klubu, w gabinetach współwłaścicieli sprawiają, że Sobol jest tylko kozłem ofiarnym?

Zapowiada się ciekawe zakończenie lata tego roku
Jeżeli za ciekawe uważasz bankructwo to tak, może być ciekawie.

Brzytwa Ockhama każe nie szukać spisków jeśli wystarczy głupota. A Sobolewski za bystry nie jest.
Dlaczego go trzymają? Bo Królewski ma wizję klubu "legend" i nie chce się publicznie przyznać do porażki.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.08.2023 o godz. 14:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując