FraMat napisał(a):

Też możliwe.
A może za kulisami toczą się jakieś rozgrywki w celu przejęcia/odzyskania władzy w klubie i w ich wyniku piłkarze sabotują grę jak to było po jajeczku za Hybali?
Po poniesionej klęsce JK, jako ten, który odpowiada za Sobola i jego trwanie będzie zmuszony do dymisji?
Sorry, że wprowadzam teorie spiskowe, ale jak inaczej zrozumieć sytuację, że wszyscy krytykują układ z Sobolem, tylko w klubie nikt tego zdaje się nie widzieć?
Mylicie się wszyscy na tym forum źle oceniając Sobola, skoro w klubie wszyscy uważają, że jest OK?
Czy to rozgrywki wewnątrz klubu, w gabinetach współwłaścicieli sprawiają, że Sobol jest tylko kozłem ofiarnym?
Zapowiada się ciekawe zakończenie lata tego roku
|
Jeżeli za ciekawe uważasz bankructwo to tak, może być ciekawie.
Brzytwa Ockhama każe nie szukać spisków jeśli wystarczy głupota. A Sobolewski za bystry nie jest.
Dlaczego go trzymają? Bo Królewski ma wizję klubu "legend" i nie chce się publicznie przyznać do porażki.