|
Mamy chyba najsłabszy i najgorszy w historii sztab trenerski na ławce, co udowadnia każdy kolejny mecz i każdy kolejny tydzień, w którym zawodnicy zamiast cokolwiek się rozwijać, notują dramatyczny regres. Bez względu na narodowość, wcześniej posiadane umiejętności, pozycje na boisku, każdy pod ręką Sobolewskiego wcześniej czy później staje się piłkarskim analfabetą. To jest wielka sztuka, naprawdę. Pod tym względem mamy wybitnego trenera.
To jest klu tego, co oglądamy już od wielu tygodni, a zarazem najbardziej niezrozumiała rzecz w zachowaniu Królewskiego, który swoimi decyzjami w pełni bierze za to odpowiedzialność. Wystarczyło wymienić sztab trenerski już na wiosnę i bylibyśmy w całkowicie innym miejscu. Nie rozumiem uporu w zrobieniu tej najbardziej elementarnej i oczywistej zmiany, bez której drużyna absolutnie nie pójdzie do przodu. A im dłużej będzie się cofać, tym więcej stracimy.
|