Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 19.08.2023, 07:39
Moim zdaniem to okienko jest słabsze dużo od poprzedniego ale co nie zmienia faktu że nasi piłkarze nie są aż tak słabi, Tutaj każdy robi regres i widać że nikt nie wie co ma grac, sztab szkoleniowy nie istnieje to są tumany, którzy każą im jedynie grac szybko i ładna piłeczkę ale nie przekażą im żadnych dokładnych wytycznych i nic poza tym nikt nie wie co ma robić jak się ustawic na boisku, nie mamy wytrenowanych ani przygotowanych żadnych ćwiczonych sytuacji , gramy na zasadzie a może się uda i bazujemy na umiejętnościach poszczególnych graczy, nikt nie jest w formie bo przygotowania do sezonu zostały s.......one.. nie wierzę że Goku , Junca ,Moltenis który odszedł, Jaroch , Lasicki , Biegański , Rodado , Villar , Sobczak nie umieją grac w piłkę.tymbardziej że zawsze jak ktoś od nas odchodzi to gdzieś indziej daje rade a unas beż rewelacji (Silva, Arsenic, chuca itd) No może poza Ratonem bo ten to jest chujowy mega , nie pamiętam tak słabego bramkarza , gość nie umie piaskować, nie umie łapać, i biega jak pojebany drugi mecz do połowy boiska
Odpowiedz cytując