Wyświetl pojedynczy post
kolarz90
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92779
Stary 18.08.2023, 23:51
No nie wiem czy Spartan nie ma trochę racji. W socios jestem ale czy to ma jakiś głębszy sens to naprawdę się zastanawiam. Głosowałem ostatnio za zatrudnieniem osoby na etat choć wypłata dla niej przewidziana sporo przewyższa moje własne zarobki. Od tego czasu nie było w zasadzie żadnych konkretnych inicjatyw oprócz konkursów na koszulki i skybox. A w nawiązaniu do tego co ostatnio pisałem o wyłączeniu się JK z rozmów z kibicami, które miały być cyklicznie dlaczego socios nie monituje do jaśnie pana żeby wrócił do swojej obietnicy?


Odpowiedz cytując