|
Nieomylny nasz na ostatniej konferencji bodajże mówił że SFG się nie da w tydzień poprawić . To ja się zapytam co takiego robił przez ROK , bedąc jeszcze w sztabie u Brzęczka i przechwalając się że specem od SFG to on jest bardzo dobrym ? Takiego zniechęcenia to chyba nawet nie miałem przy schyłkowym Smudzie , gdzie każdy juz miał dość.
|