Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92775
Stary 18.08.2023, 22:34
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Dwa słowa i kończę zaśmiecanie tematu.

........
Wykropkowałem Twoją wypowiedź raczej z miłosiernego nastroju podsyconego ilością wypitego alkoholu niż erystycznego rozmysłu.Lepiej byłoby abyś milczał - tak jak czyni to stowarzyszenie.
Daruję sobie pijackie inwektywy jakimi mógłbym rzucać a później tłumaczyć formę i powody, których i tak nie zrozumiałbyś. A mimo to przywołam Twój nick...

Jesteś uosobieniem nieszczęść jakie spotkały klub, jesteś częścią przewinień z jakimi trzeba będzie się zmierzyć i jesteś chorą tkanką na sportowej, ekonomicznej i zarządzającej części Wisły.
Jesteś nieudacznikiem na miarę Królewskiego, Błaszczykowskiego czy Sobolewskiego. Stoisz z nimi w jednym szeregu. Nie jest to powód do dumy czy chwały, gdybyś w swojej naiwności chciał to sobie tak przedstawić. Kiedykolwiek spojrzysz w lustro - czy chcesz tego czy nie - wiedz, że jesteś grabarzem takiej Wisły i za to serdeczne ch***cwd.

Nie wybaczę.

Nie wybaczę zmarnowanego potencjału. Nie wybaczę zmarnowanej atmosfery. Nie wybaczę zmarnowanych środków. Nie wybaczę zmarnowanych uczuć.

Nie wybaczę....

Tak, piłka nożna to przedziwna mieszanka biznesu (tego dużego i nieraz wiemy, że tego szemranego) ale przede wszystkim uczuć, emocji, pamięci i tradycji, które wy zawłaszczyliście i zniweczyliście. Wy jako Stowarzyszenie jako Socios.

To będzie długi post skierowany do Ciebie R.S.Serku jako uosobienia g***a jakie zalało Wisłę.
Chociaż nie jesteś najważniejszą częścią tego szlamu, jesteś pionkiem i trybem to miałeś szansę stać się zalążkiem nowej jakości, nowego rozdania, historycznym początkiem odnowienia (tak, tak to patetyczne ale może uzmysłowi Ci co straciłeś).

Możemy dyskutować o szczegółach i datach. możemy spierać się o motywach, powodach i skutkach jakie spowodował bojkot zapoczątkowany w czasie rządów Bednarza, prezesa, który ani nie była wtedy z mojej bajki ani nie cieszył się wówczas poparciem, ale któremu nie można było wtedy i dziś odmówić roztropności i trzeźwej oceny faktów.

Struktury kibicowskie NIE SĄ od zarządzania klubem. Struktur kibicowskich nie wolno dopuścić do gremiów decyzyjnych czy doradczych. Ugrzęzneliście, w chorym układzie, nie jesteście niczyim głosem. Jesteście winni w takiej samej mierze jak Sternicy bo nie macie żadnej propozycji, nie maci poparcia bo o niego ni edbacoe i nie macie pomysłu jak naprawić Wisłę. Dla przypomnienia dla was to 5 liter dla nas całe życie.

Wracając do przeszłości SKWK w czasach prosperity wymyśliło sobie cudownie prosty sposób na haracz, na zarobek na handel. Złotówka od biletu jako cena za święty spokój (tak, tak, spłycam ze względów czasowych).
Jesteście kontynuatorem tych najgorszych tradycji, oczekiwań, żądań, przywilejów, rac i postulatów.

Nowe Socios ze starymi pomysłami, z miejscami w Radzie Nadzorczej, bez krytyki gdy można stracić przywileje, bez jaj gdy trzeba zburzyć zgniły układ, dlatego właśnie uważam was za szkodników, którzy nie pokryją strat wpłatami własnymi a Ty jako twarz tego kompromisu jesteś winny bardziej od innych.

Stowarzyszenia kibicowskie są od spraw ich dotyczących. Czy ktoś z was wspomniał o 1 (sic !!!) okienku kateringu na G w meczu ze Stalą Rz. ? O kolejce do niego trwającej 70 MINUT ! Czy ktokolwiek zająknął się o stanie krzesełek? O brudzie i gnoju jaki panował na sektorach (na G zwłaszcza) po Igrzyskach Europejskich? Czy ktoś zapytał: za co płaci Wisła miastu a może ktoś zapytał czy ma płacić za taki standard? Nie zadajcie najbanalniejszych pytań, nie zajmujecie się najprostszymi sprawami, nie monitujecie w sprawie zakazów, i spraw kibicowskich więc nie jesteście tez partnerem do zarządzania klubem, do kontroli czy bycia think tankiem o jakim marzyliśmy w swojej naiwności przed 5 laty.

Nie jesteście w stanie podołać najprostszym sprawą więc nie jesteście w stanie też powiedzieć BASTA.
]Dość ośmieszania nas w Social Mediach i realu przez karierowicza atencjusza podejmującego decyzje zgodnie w własnym widzi mi się ( to będzie osobny wątek), dość ośmieszania nas przez właściciela, który otacza się rodziną zamiast fachowcami, dość zwalniania ludzi za poglądy, dość trenera bez umiejętności, dość jego zastępcy bez charyzmy i warsztatu, dość lekarzy bez wiedzy czy dość kierowników bez ambicji, dość dyletanctwa i bylejakości. Dość legend zamiast fachowców.
Jesteście grabarzami Wisły, bo jako teoretycznie jej kibice, nie macie ani chęci ani wiedzy jak zmienić ten chory układ, w którym umoczeni nawet nie możecie ogłosić BOJKOTU, który jako ostatnia deska ratunku mógłby oderwać pseudowłaścicieli JB czy JK od steru.
Gardzę Wami chociaż wiem i wierzę, że WISŁA nigdy nie zgonie i jeszcze będzie pięknie. Na pohybel wam...
Ostatnio edytowane przez spartan : 18.08.2023 o godz. 22:44.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując