|
Ale czego się spodziewaliście? Że po spuszczeniu nas z esy, brakiem awansu i kolejnych lligowych kompromitacjach to akurat DZIŚ Sobolewski okaże trochę skruchy? Nie zrobił tego od 1,5 roku, nie zrobi tego nawet za 5 lat.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|