Szneka napisał(a):

|
Póki co obecne okienko transferowe jeszcze gorsze niż zeszłoroczne po spadku. Goku Alfaro Baena Sobczak cienie zawodników. a taki Żemło okazuje się ,że solidny stoper na 1 ligę, Kozak solidny skrzydłowy, jakieś młode chłopaki w Tychcach. a my tradycyjnie szukamy kwadratowych jaj.
|
To nie jest kwestia indywidualności, bo u nas Żemło i każdy inny gracz zaraz by się stali totalnymi dziadami. Jestem w 100% pewien, że jakby Goku grał nadal w PBB albo poszedł gdzie indziej, to by nadal strzelał i asystował (gość miał 16 goli i 10 asyst zanim przyszedł do naszego cyrku). Z tym sztabem, z całym podejściem właścicieli, że nic nie trzeba, byle byś był kolegą, każdy jeden gracz by był cieniem samego siebie. I każdy jeden zaczął by znów grać po odejściu.