Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92774
Stary 18.08.2023, 22:11
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Póki co obecne okienko transferowe jeszcze gorsze niż zeszłoroczne po spadku. Goku Alfaro Baena Sobczak cienie zawodników. a taki Żemło okazuje się ,że solidny stoper na 1 ligę, Kozak solidny skrzydłowy, jakieś młode chłopaki w Tychcach. a my tradycyjnie szukamy kwadratowych jaj.
To nie jest kwestia indywidualności, bo u nas Żemło i każdy inny gracz zaraz by się stali totalnymi dziadami. Jestem w 100% pewien, że jakby Goku grał nadal w PBB albo poszedł gdzie indziej, to by nadal strzelał i asystował (gość miał 16 goli i 10 asyst zanim przyszedł do naszego cyrku). Z tym sztabem, z całym podejściem właścicieli, że nic nie trzeba, byle byś był kolegą, każdy jeden gracz by był cieniem samego siebie. I każdy jeden zaczął by znów grać po odejściu.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując