Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1873
Stary 18.08.2023, 21:52
Zgadzam się. Napluto kibicom w twarz, nadal się pluje. Socios udają, że wszystko jest cacy, a 32 tysiące ludzi wspiera (dopingiem) ten żenujący spektakl nieudacznictwa i miernot. Nie pojmuje, gdzie kibice Wisły zgubili godność i ambicję.
Odpowiedz cytując