|
Sapała spieszył się do kosmetyczki na depilacje chyba..Sobol w takim meczu wpuszcza Urygę co ostatni raz zagrał w oficjalnym meczu lata temu...Raton to jakiś lunatyk-paralityk i jakim cudem on trafił do Wisły? Ogólnie to amatorka.
Ale wstyd.
Patrz Królewsk: oto twoje dzieło.
|