|
To nie jest trener. To jest osoba zatrudniona na takim stanowisku tylko dlatego, że kiedyś dobrze grała tu w piłkę.
Najgorszy parodysta od czasów Teda Pawłowskiego. Nawet Wuja rok temu, z chujową kadrą, coś przynajmniej punktował. Jedno wielkie nieporozumienie, jak ostatnie miesiące rządów JK.
|