Gubernator napisał(a):

|
Jesteś członkiem socios ? To niezły z ciebie dzban. Opłacasz tych frajerów którzy ośmieszają Wisłe.
|
To było do mnie? Jeśli tak to mój wpis był o trenerze, nie o Socios.
Kim był 10 lat temu Papszun i kto go znał? Kim był 5 lat temu Niedźwiedź czy inny Szulczek i kto ich znał itp. itd.?
Tacy goście są i dziś, mają 30 lat albo mniej albo trochę więcej, z kimś awansowali albo grają ponad stan kadrowy, tylko ktoś z klubu musi mieć oczy i rozum i wyśledzić takiego, sprowadzić do Wisły i patrzeć czy się sprawdza.