Wyświetl pojedynczy post
Gubernator
Member
 
Od: 08.2015
Skąd: San Escobar

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92767
Stary 18.08.2023, 18:14
Jesteś członkiem socios ? To niezły z ciebie dzban. Opłacasz tych frajerów którzy ośmieszają Wisłe.
Odpowiedz cytując