Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Gubernator
Member
Od: 08.2015
Skąd: San Escobar
Offline
#
92767
18.08.2023, 18:14
Jesteś członkiem socios ? To niezły z ciebie dzban. Opłacasz tych frajerów którzy ośmieszają Wisłe.
Gubernator
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gubernator
Znajdź inne posty napisane przez Gubernator