Wlasnie kolego po to pytam, bo swego czasu Sharki robily dokladnie to co Ty na tym forum, z jakichs anonimowych kont torpedowali rozne pomysly, pisali co trzeba zrobic, kto jest zly, kto dobry. Serek wystepuje z imienia i nazwiska tak jak caly zarzad socios. Ja tez sie moge przedstawic jak trzeba, zreszta raz juz mnie przedstawiono na telebimie na stadionie, ale, ze mam cierpliwosc to nie poszedlem z tym do sadu o zlamane RODO
