Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92763
Stary 18.08.2023, 16:16
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Nie masz pojęcia, co robię w rzeczywistości ani kim jestem. I w przeciwieństwie do odklejonego, ja nie mam potrzeby rozgłaszać światu jaki jestem zajebisty i co dobrego zrobiłem

Natomiast podejście "nie wiemy kim jesteś co robisz, dlatego nie masz prawa się wypowiedzieć na temat socios" to jest typowa narracja sharków
Oni jeszcze dla wzmocnienia przekazu lali po ryju

Jeśli zatem socios nie powinno reagować w skrajnych sytuacjach to po co jest?
Rysuje się obraz jaki napisał ktoś wyżej - żeby finansować ułudę odklejonego.
Wlasnie kolego po to pytam, bo swego czasu Sharki robily dokladnie to co Ty na tym forum, z jakichs anonimowych kont torpedowali rozne pomysly, pisali co trzeba zrobic, kto jest zly, kto dobry. Serek wystepuje z imienia i nazwiska tak jak caly zarzad socios. Ja tez sie moge przedstawic jak trzeba, zreszta raz juz mnie przedstawiono na telebimie na stadionie, ale, ze mam cierpliwosc to nie poszedlem z tym do sadu o zlamane RODO
Odpowiedz cytując