Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1837
Stary 18.08.2023, 15:27
Nie wiem, jakie jest dobre wyjście z tego impasu, kto miałby niby zastąpić JK (i JB) jako większościowy właściciel... ale wiem tylko, że w tym stanie, w którym Wisła się znalazła, zjazd będzie trwał bez końca. Teraz jesteśmy przeciętniakiem 1 ligi. Za rok możemy być już spadkowiczem.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując