Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92762
Stary 18.08.2023, 15:27
Dwa słowa i kończę zaśmiecanie tematu.

Jeżeli ocena działalności stowarzyszenia, czy zarządu Socios, ma być zależna od tego, czy wydamy jakieś oświadczenie pod publiczkę, to mogę napisać tylko tyle - nigdy nie działaliśmy pod publiczkę i tak działać nie zamierzamy.

Kierujemy się zasadami, które ustalono, gdy powoływaliśmy Socios - wprost deklarowaliśmy (takie też były oczekiwania całej społeczności), że nasza organizacja nie będzie się mieszać do zarządzania klubem. Nie oznacza to oczywiście bierności, nie oznacza to, że nie przekazujemy krytycznych uwag zarządowi spółki, pracownikom klubu, że nie wymagamy, nie kontrolujemy (tu mamy w końcu, po kilku latach działalności, realne możliwości w związku z naszym przedstawicielem w RN spółki). Możemy doradzać, stawiać pytania, rozpoczynać dyskusję, ale nie składać formalne wnioski w temacie choćby zwolnienia trenera, bo nie jest to naszą rolą, nie po to powstało Socios.

Łatwo jest mędrkować, klepać frazesy na forum czy innym tt. Gdy przychodzi jednak do wzięcia za coś odpowiedzialności, gdy przychodzi do realnych działań, to już niestety pojawia się problem i te wszystkie asy, które "czego to ja bym nie zrobił", znikają.
Odpowiedz cytując