Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92758
Stary 18.08.2023, 14:28
Nie masz pojęcia, co robię w rzeczywistości ani kim jestem. I w przeciwieństwie do odklejonego, ja nie mam potrzeby rozgłaszać światu jaki jestem zajebisty i co dobrego zrobiłem

Natomiast podejście "nie wiemy kim jesteś co robisz, dlatego nie masz prawa się wypowiedzieć na temat socios" to jest typowa narracja sharków
Oni jeszcze dla wzmocnienia przekazu lali po ryju

Jeśli zatem socios nie powinno reagować w skrajnych sytuacjach to po co jest?
Rysuje się obraz jaki napisał ktoś wyżej - żeby finansować ułudę odklejonego.
Odpowiedz cytując