|
Jak to kim? Jestem osoba oskarzana o biernosc, brak reakcji, ktora, bedac czlonkiem Socios, moze zlozyc wniosek/propozycje do rozpatrzenia przez zarzad o mozliwosci podjecia glosowania w temacie zlozenia ultimatum klubowi w sprawie biezacego trenera Wisly Krakow, ale anonimami z internetu nie bede sie przejmowal i ich wymaganiami tymbardziej.
|