Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92750
Stary 18.08.2023, 12:56
Dramatyczne są wpisy Pana Królewskiego. Takiej bylejakości , dziadostwa, braku godności i klasy jaka jest teraz w naszym Klubie to jeszcze nigdy w historii nie było.
Żeby to zmienić trzeba zacząć od góry czyli WYWALENIA NA ZBITY PYSK CAŁEGO SZTABU SZKOLENIOWEGO
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując