|
Dramatyczne są wpisy Pana Królewskiego. Takiej bylejakości , dziadostwa, braku godności i klasy jaka jest teraz w naszym Klubie to jeszcze nigdy w historii nie było.
Żeby to zmienić trzeba zacząć od góry czyli WYWALENIA NA ZBITY PYSK CAŁEGO SZTABU SZKOLENIOWEGO
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|