Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92749
Stary 18.08.2023, 12:49
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Zgodnie z tradycją nasza polityka transferowa jest stabilna.

Zapowiedzi o odchudzeniu kadry - odhaczone.
Napchanie kadry do granic możliwości - odhaczone.
Zapewnienie, aby na jednych pozycjach było po kilku zawodników, z których każdy jest słaby, a na innych był tylko jeden, którego wypadnięcie rozwali cały system - odhaczone.
Zapewnienie, aby na kluczowych pozycjach grali piłkarze podatni na kontuzje - odhaczone.
Pozbycie się najlepszego środkowego obrońcy pod koniec okienka bez zapewnienia następców, których wcześniej się pozbyto - odhaczone.
Pozostawienie trenera, który dał ciała w poprzednim sezonie i w którego nie wierzą ani kibice, ani piłkarze - odhaczone.

Jesteśmy tak konsekwentni w raz obranej drodze, że nie wiem dlaczego miałoby coś pójść nie tak.
Jak tak na to spojrzeć, to faktycznie robimy to samo co w poprzednim sezonie oczekując, że tym razem się uda.
Nawet najlepszego obrońcę udało im się opchnąć za bezcen! Widać troskę o detale.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.08.2023 o godz. 12:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując