|
Zgodnie z tradycją nasza polityka transferowa jest stabilna.
Zapowiedzi o odchudzeniu kadry - odhaczone.
Napchanie kadry do granic możliwości - odhaczone.
Zapewnienie, aby na jednych pozycjach było po kilku zawodników, z których każdy jest słaby, a na innych był tylko jeden, którego wypadnięcie rozwali cały system - odhaczone.
Zapewnienie, aby na kluczowych pozycjach grali piłkarze podatni na kontuzje - odhaczone.
Pozbycie się najlepszego środkowego obrońcy pod koniec okienka bez zapewnienia następców, których wcześniej się pozbyto - odhaczone.
Pozostawienie trenera, który dał ciała w poprzednim sezonie i w którego nie wierzą ani kibice, ani piłkarze - odhaczone.
Jesteśmy tak konsekwentni w raz obranej drodze, że nie wiem dlaczego miałoby coś pójść nie tak.
|