gizmowisla napisał(a):

|
To wg ciebie sociosy to do zabawa dla jaro ktory wkrecil sie w FM na zywym klubie ? To moze skonczcie z ta nazwa i ogloscie : placcie barany na zabawe klubem pana Jaro
|
Ludzie zejdźcie na ziemie. Socios nie powinno nigdy występować o zmianę trenera. Jak Wy sobie to wyobrażacie?! Macie 15 lat czy jak? Bo chyba nikt dorosły z jakimś doświadczeniem zawodowym na coś takiego wpaść by nie mógł.
Chyba jest tylko jedna sytuacja, w której Socios mogłoby wydać jakieś oświadczenie czy coś w tym stylu, że nie chce trenera i jest to sytuacja typu, nasz trener potrącił po pijaku kogoś i uciekł, a prezes nie widzi w tym problemu i pozostawia trenera na stanowisku.